Tandemový seskok to je adrenalin na maximum.

Tandemový seskok Bezpečnost seskoku

Tandemový seskok a bezpečnost

Cypres-2Expert1pinSeskok padákem patří svým zařazením mezi adrenalinové aktivity, nicméně můžeme vás ujistit, že tandemové seskoky s námi jsou vysoce bezpečnou adrenalinovou aktivitou. Při výběru poskytovatelů pro tento webový portál je pro nás bezpečnost a kvalita poskytovaných služeb hlavním parametrem pro spolupráci.

Prostřednictvím tohoto webu je možné si zakoupit tandemový seskok výhradně u poskytovatelů se všemi platnými licencemi a s vynikajícím technickým zázemím !

Naši poskytovatelé používají pouze certifikovanou padákovou techniku předních světových značek, přičemž všechny padáky jsou vybaveny speciálním elektronickým přístrojem CYPRES Tandem, který zajistí automatické otevření padáku v případě, že by tak z jakéhokoliv důvodu neučinil tandem pilot.

Bezpečnost tandemového seskoku pochopitelně zajišťují nejen jednotlivé technické prvky, ale především profesionální tandem pilot, který je v tomto ohledu pečlivě vycvičen a disponuje všemi potřebnými licencemi !
1 KUPUJTE kvalitu
2 VYBRANÍ poskytovatelé služeb
3 BEZPEČNOST bez kompromisu
4 CERTIFIKOVANÉ padákové komplety
5 PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP a skvělé ceny

V součinnosti s otázkou bezpečnosti adrenalinového zážitku tandemový seskok je nezbytné konstatovat, že tandemový seskok je v segmentu parašutistických aktivit tím nejbezpečnějším !

O této skutečnosti jednoznačně hovoří i tandemové statistiky, které konstatují, že ke smrtelnému zranění při tandemovém seskoku dochází v poměru 1 smrtelné zranění na 300.000 uskutečněných tandemových seskoků. Toto číslo jednoznačně řadí tandemový seskok padákem před mnoho jiných sportovních aktivit, které jsou v obecném povědomí považovány za bezpečnou sportovní aktivitu.

Jednoznačně je pak tandemový seskok bezpečnější než standardní jízda automobilem ! S trochou nadsázky se tedy dá konstatovat, že cesta na letiště a z letiště je pro vás větším rizikem než samotný tandemový seskok.

Překonejte sami sebe a pojďte si s námi skočit svůj první tandemový seskok padákem.

Krásný tandemový seskok a skvělé zážitky vám přeje náš portál TANDEMOVYSESKOK.com

Aktualizováno Středa, 24 Říjen 2012 13:34
 
Viditelné místo ve vyhledávači zajišťuje seo optimalizace prostřednictvím SEO průvodce.cz.