Tandemový seskok to je adrenalin na maximum.

Tandemový seskok Tandemový seskok Druhy tandemových seskoků

Tandemový seskok a jeho možnosti...

Tandemové seskoky primárně rozdělujeme do dvou základních kategorií. Jedná se o klasické a tandemové seskoky s DVD nebo FOTO dokumentací.

TANDEMOVÝ SESKOK
AnimalObvykle se uskutečňuje z výšky 4000m nad daným letištěm, přičemž klient vyskakuje z letadla upoután ke svému tandem pilotovi. Průměrná doba volného pádu je 50-60 sekund a dosáhnete při něm rychlosti přes 200 km/h. Ve výšce 1600m nad terénem dochází k otevření hlavního padáku a následuje bezpečný sestup na letišní plochu. Po celou dobu letu na padáku, který tvá přibližně 6 minut se kocháte pohledem na okolní krajinu a užíváte si klidného a ničím nerušeného letu na padáku.

Po přistání váš tandemový seskok končí, nicméně nezapomeňte si vyzvednout CERTIFIKÁT o provedeném seskoku, který vám bude upomínkou na tento báječný adrenalinový zážitek !


TANDEMOVÝ SESKOK s DVD / FOTO
 (možno i dohromady)
Exterka-1Tandemové seskoky spojené s DVD nebo FOTO dokumentací se od klasického tandemového seskoku liší především tím, že spolu s vámi vyskakuje z letadla parašutista kameraman, který vás po celou dobu volného pádu filmuje a fotografuje, abyste na svůj tandemový seskok měli památku. Kameraman ve vzduchu zaznamená nejen váš volný pád, ale také otevření vašeho padáku. Následně parašutista kameraman zdokumentuje vaše přistání a první poseskokové pocity. DVD záznam, FOTO dokumentaci nebo obojí, následně obdržíte profesionálně sestříhánu společně s CERTIFIKÁTEM o provedeném seskoku, který vám bude upomínkou na báječný zážitek.

Tandemové seskoky poskytujeme na níže uvedených letištích po celé České republice a vy si je nyní můžete snadno objednat On-Line.


Tandemové seskoky je možné absolvovat po dosažení 8 let věku, přičemž tento druh adrenalinového zážitku je vhodný i pro některé skupiny zdravotně postižených. Maximalní váha pasažéra na tandemový seskok by neměla překročit 115 kg (větší váha je tolerována po dohodě).

Jak tandemový seskok probíhá se dočteet v části (Tandemový seskok.. Jak to probíhá ? ), kterou vám doporučujeme navštívit. Nicméně, ať vaše volba tandemového seskoku bude jakákoliv, věřte že na zážitek, který svým rozhodnutím uskutečníte nikdy nezapomenete !

Krásný tandemový seskok a skvělé zážitky vám přeje náš portál TANDEMOVYSESKOK.com
 

Aktualizováno Středa, 24 Říjen 2012 13:34
 
Viditelné místo ve vyhledávači zajišťuje seo optimalizace prostřednictvím SEO průvodce.cz.