Tandemový seskok to je adrenalin na maximum.

Tandemový seskok

Tandemové seskoky pro telesně postižené a handicapované

vozikAdrenalinový zážitek v podbě tandemového seskoku padákem je vhodný pro muže i ženy všech věkových skupin od 8 do 100 let a to i pro zdravotně postižené. Tandem je v obecném povědomí považován za rizikový počin, nicméně s ohledem na velkou míru bezpečnosti je možné tandemové seskoky uskutečnit a doporučit i pro zdravotně postižené nebo děti od 8 let věku.

O bezpečnosti tandemových seskoků se dočtete více v sekci tandemový seskok - bezpečnost.

Možnosti pro postižené:

- nevidomí a slabozrací
- neslyšící
- tělesně postižení

O vhodnosti uskutečnit tandemový seskok pro některou z výše uvedených skupin se předem informujte u poskytovatele, nicméně tandemové seskoky s nevidomými, neslyšícími nebo tělesně postiženými (vozíčkáři apod.) lidmi nejsou zvlášností. Překážkou v provedení tandemového seskoku nejsou pochopitelně ani dioptrické brýle !

Tandemový seskok s námi si mohou plnohodnotně vychutnat všichni, tedy i ti, kteří z důvodu svého handicapu doposud něměly to štěstí zakusit fantastické pocity volného pádu při rychlosti cca 200 km/h a adrenalinu, který je spojen s unikátním zážitkem tandemový seskok. Tento nezapomenutelný zážitek je skutečně pro všechny !

Krásný den a skvělé zážitky vám přeje náš portál TANDEMOVYSESKOK.com

 

Aktualizováno Středa, 24 Říjen 2012 13:32
 
Viditelné místo ve vyhledávači zajišťuje seo optimalizace prostřednictvím SEO průvodce.cz.