Tandemový seskok to je adrenalin na maximum.

Tandemový seskok... Jak to probíhá?

DrogaTandemový seskok padákem, to je unikátní adrenalinový dárek, na který nikdy nezapomenete! Po krátké přípravě, kdy se poučíte o praktické stránce vašeho tandemového seskoku, usednete do letounu a se svým tandem pilotem vystoupáte do výšky přes 4000m ! Váš tandemový seskok právě začíná! Vyskakujete, padáte volným pádem rychlostí přes 200km/h a vzduch je hmatatelný tak, jako jste si to nikdy předtím ani neuvědomili. Adrenalin, extáze, nepopsatelné pocity se vám honí hlavou a vy víte, že tohle je zážitek, jehož obsah je nesdělitelný, a na který nikdy nezapomenete ! Tandemový seskok je skvělý dárek pro muže, ženy i děti od 8 do 100 let.

Tandemový seskok si snadno objednáte prostřednictvím výběru některé z níže uvedených lokalit, kde je možné tandemový seskok uskutečnit.

Jakmile provedete objednávku tandemového seskoku, tato je automaticky odeslána vybranému poskytovateli služby ! Poskytovatel služby vás bude operativně kontaktovat, sdělí vám všechny potřebné informace a zodpoví jakékoliv případné doplňující dotazy týkající se vašeho tandemového seskoku padákem.


termsPodmínky
Tandemový seskok mohou absolvovat osoby starší 8 let se souhlasem rodičů nebo zákonných zástupců. Minimální výška osoby činí 120cm a maximální váha by neměla přesáhnout 115kg (větší váha je tolerována po dohodě).

weatherPočasí
Tandemový seskok nelze provádět při silném nebo nárazovém větru či za jiných špatných povětrnostních podmínek (rozsáhlá oblačnost apod.). Pakliže tato situace nastane, je s klientem dohodnut náhradní termín tandemového seskoku.
stopky
Délka
Celý program trvá cca. 1-3 hodiny, nicméně je možné objednat přesný čas tandemového seskoku.

pocet_ucastPočet účastníků
Tandemový seskok je určeny pro 1 osobu, nicméně v případě zájmu je možné zakoupit po předchozím ujednání letenku na vyhlídkový let i pro další osoby nebo více tandemových seskoků. Vaši kamarádi, přátelé či známí tak mohou být s vámi na palubě letounu a sledovat jak opustíte letadlo.

dalekohledDiváci
Diváci nebo doprovod jsou u tandemových seskoků vítáni, přičemž na letišti je možné fotit i filmovat bez omezení.

trickoCo na sebe?
Doporučujeme přiléhavější sportovní oděv a pevnou kotníkovou obuv bez „háčků" (zbývající výstroj potřebnou pro tandemový seskok vám bude zapůjčena).

Sezóna
Tandemové seskoky jsou prováděny v sezóně od dubna do října, vyjímečně i v jiných měsících (záleží na počasí a vaší chuti skákat).

Ostatní
Videonahrávku na DVD nebo fotodokumentaci o provedeném tandemovém seskoku je možné přiobjednat.

 

Aktualizováno Neděle, 06 Květen 2012 07:05
 
Viditelné místo ve vyhledávači zajišťuje seo optimalizace prostřednictvím SEO průvodce.cz.